URODA I ESTETYKA
< WróćURODA I ESTETYKAData rozpoczęcia:
21-11-2010

Data zakończenia:
22-11-2010

Miasto:
Łódź


Tematyka targów:
kosmetyczna, kosmetyki, pielęgnacja, medycyna


Opis:
Targi URODA i ESTETYKA z mają być, czystą tematycznie imprezą kosmetyczno-kosmetologiczną. Impreza skierowana jest zarówno do profesjonalistów, jak i indywidualnych gości. O jej charakterze świadczy już tematyka, w której znajdują się m.in. kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe, biokosmetyki, kosmetyki naturalne, kosmeceutyki, kosmetyki do bezpiecznego opalania, kosmetyki do pielęgnacji dłoni, paznokci stóp i włosów oraz aparatura i wyposażenie salonów kosmetycznych, klinik medycyny estetycznej i ośrodków SPA. Na targach zaprezentowana zostanie także oferta najlepszych salonów kosmetycznych i kosmetologicznych.
Targi w województwie
Ostatnio dodane
Polecane
prace po angielsku. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace po angielsku . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
pozycjonowanie stron Łódź. Profesjonalne usługi pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. Szukasz pozycjonowania strony? Tutaj znajdziesz: pozycjonowanie stron Łódź

Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009